Këngëtari shqiptar po i jep fund beqarisë, do të martohet me partneren serbo-kroate

Këngëtari shqiptar po i jep fund beqarisë, do të martohet me partneren serbo-kroate

Këngëtari shqiptar është në prag të kurorëzimit të dashurisë me martesë. Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi, ditën e nesërme do ta kurorëzojë dashurinë me martesë, shkruan lajmi.net. Ai do të martohet pas një lidhje me partneren serbo-kroate, Rominën. Blitz.al...
read more
Dikush i propozon lidhje nëpërmjet Instagramit, Gjyste Vulaj ia nxjerr mesazhet publikisht

Dikush i propozon lidhje nëpërmjet Instagramit, Gjyste Vulaj ia nxjerr mesazhet publikisht

Gjyste Vulaj i ka publikuar disa mesazhe në Instastory. Tash e sa vite në skenë, Gjyste Vulaj ka arritur të bëhet ndër emrat e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Ajo rreth vetes ka mbledhur fansa të cilët e duan...
read more
Ardian Cuculi te Drita, sonte ndiqeni intervistën me të në Bon Zo

Ardian Cuculi te Drita, sonte ndiqeni intervistën me të në Bon Zo

Sot klubi gjilanas “Drita” doli me deklaratë publike nëpër faqet e tyre në rrjete sociale se Ardian Cuculi, futbollisti kërçovar ka arritur marrëveshje me po të njëjtët. Si duket ka ardhur koha që ai të shijojë dhe ligën e Kosovës...
read more
Vajza në foto sot është emër shumë i njohur i shoubizit

Vajza në foto sot është emër shumë i njohur i shoubizit

Ajo është një prej emrave më të komentuara në botën e mediave. Kim Kardashian ka vite që qëndron në krye të mediave rozë, për shumë arsye, shkruan lajmi.net. Suksesi që ka arritur me biznes privat e edhe linjat e saj...
read more
Rozana Radi po shijon pushimet në Santorini të Greqisë

Rozana Radi po shijon pushimet në Santorini të Greqisë

Rozana ka zgjedhur Santorinin për të pushuar. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi, ka gjetur kohë që t’i kalojë disa ditë pushim, shkruan lajmi.net. Ajo ka zgjedhur Santorinin e Greqisë për të pushuar dhe nga atje me ndjekësit po ndan...
read more
Pasi pa videoklipin, Rita Ora bën shembull Dafinën dhe Taynën: Krenare! Vajzat kosovare janë kaq të mira… dhe të lira!

Pasi pa videoklipin, Rita Ora bën shembull Dafinën dhe Taynën: Krenare! Vajzat kosovare janë kaq të mira… dhe të lira!

Dafina Zeqiri dhe Tayna  dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”. Kënga është mjaft ritmike dhe ka një videoklip që nuk lodhesh duke e parë. Dafina dhe Tayna shfaqen më seksi se kurrë, tip, të lirshme dhe i...
read more
Arsyeja përse Angela Martini hoqi dorë nga modelingu: Nuk paguhesha

Arsyeja përse Angela Martini hoqi dorë nga modelingu: Nuk paguhesha

Që pas martesës së saj me Dragos Savulescu, Angela Martini u shkëput nga jeta e modelingut. E konsideruar një nga modelet më të bukura shqiptare, Angela vendosi që të shkëputej nga karriera e saj dhe ti dedikohej vetes, bashkëshortit dhe...
read more
Zbulohet shkaku i ndarjes: Miley Cyrus nuk e duronte dot më këtë zakon të Liam Hemsworth

Zbulohet shkaku i ndarjes: Miley Cyrus nuk e duronte dot më këtë zakon të Liam Hemsworth

Drama e ditëve të fundit nuk ka të bëjë me familjen Kardashian, por me çiftin Miley Cyrus- Liam Hemsworth. Ata janë parë gjithnjë si “Couple goals”, por tashmë janë ndarë dhe lajmin e kanë konfirmuar vetë nëpërmjet Instagramit. Mos të...
read more
Nuk ndalojnë surprizat për Afërdita Dreshajn, ja e radhës nga bashkëshorti

Nuk ndalojnë surprizat për Afërdita Dreshajn, ja e radhës nga bashkëshorti

Afërdita Dreshaj e ka pranuar surprizën e radhës nga bashkëshorti. Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me të cilat tregon se bashkëshprti i saj është shumë romantik, shkruan lajmi.net. Aj...
read more
Georgina e Ronaldos tregon linjat trupore, bëhet imazh i ‘Yamamay’

Georgina e Ronaldos tregon linjat trupore, bëhet imazh i ‘Yamamay’

Georgina Rodriguez ka treguar edhe njëherë linjat trupore. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase, Georgina Rodriguez për të reklamuar linjën e re. E veshur në të zezë, partnerja e Cristiano Ronaldos ka treguar l...
read more