Kourtney Kardashian kthehet në Paris, një vit pas grabitjes së Kim-it

Kourtney Kardashian kthehet në Paris, një vit pas grabitjes së Kim-it

Kourtney Kardashian është kthyer në Paris. Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” u fotografua të martën, me të dashurin e saj Younes Bendjima në qytetin e dritave. Ka kaluar më shumë se një vit, kur ajo ishte për herë...
read more
Gjithë e shanë, por “Karma” e Flori Mumajesit mbërriti në SHBA, dhe atë në shumëkatshin gjigand!

Gjithë e shanë, por “Karma” e Flori Mumajesit mbërriti në SHBA, dhe atë në shumëkatshin gjigand!

Qe të gjithë e shanë dhe ishin skeptik, që në momentin e parë të publikimit të bashkëpunimit të Florit me djemt e Three Dots, mbase skepticizmi qëndronte në spanjishten e cila përdorej në këngë. Edhe pse kishte shumë fjalë, kënga...
read more
Kampioni i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo do të bëhet baba i një …

Kampioni i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo do të bëhet baba i një …

Një çift balerinësh të cilët po mesojnë Gergina Rodriguezin të dashurën e Ronaldos  të kërcejnë,  kanë zbuluar disa foto ku pastaj i kanë fshirë menjëherë. Në një formë shumë të mirë fizike, Georgina 23 vjeç përvec leksioneve të gjim...
read more
Reagon Rudina: “Termi që unë përdor është i saktë dhe i përcaktuar nga psikologë!”

Reagon Rudina: “Termi që unë përdor është i saktë dhe i përcaktuar nga psikologë!”

Pasditen e djeshme, moderatorja Rudina Magjistari kishte të ftuar Linda Rein, me të cilën pati një intervistë të tensionuar me debat, për shkak të termit transgjinore. Ajo ndan gjithmonë në profilin e saj në Instagram momentet e kaluara me të...
read more
Ҫfarë e bëri Valbona Selimllarin të shpërthente në lot live?

Ҫfarë e bëri Valbona Selimllarin të shpërthente në lot live?

Nata e sotme e “Dance With Me” ka qenë plot emocione. Djali i Fiori Dardhës, Abeli duket se nuk ka qejf të dalë në ekrane, madje ai nuk e pëlqen fare kërcimin e mamasë së tij. Mbrëmjen e sotme, stafi...
read more
Ja se ç’bëri The Weeknd mbi transplantin që kreu Gomez!

Ja se ç’bëri The Weeknd mbi transplantin që kreu Gomez!

Selena Gomez surprizoi jo pak kur njoftoi se kishte kryer një transplant veshkash, mbi të cilin askusj nuk kishte patur aspak dijeni. Mikja e saj e ngushtë ishte dhuruesja e artistes në këtë rast, ndërsa ky ishte padyshim lajmi që...
read more
Istrefi, koncert përpara tranvestitëve në New york!

Istrefi, koncert përpara tranvestitëve në New york!

Këngëtarja Era Istrefi, na e kishte paralajmëruar përmes profilit të saj Instagram eventin muzikor të radhës ku do të merrte pjesë, në bashkëpunim me Billboard! Ajo ka performuar në festivalin e përvitshëm “Bushwig” i cili mbahet në Brooklyn...
read more
Mos është ajo që ne po mendojmë? Çfarë po përpiqet të na thotë Arbana me këtë postim

Mos është ajo që ne po mendojmë? Çfarë po përpiqet të na thotë Arbana me këtë postim

Prej pak ditësh përflitet se në grupin e aktorëve që nuk do të jenë në sezonin e radhës të “Portokallisë” është dhe Florjan Binaj, ose i njohur si “Polici” për shkak të rolit të tij. Thuhej se një aktori i...
read more
“Ikën të gjithë”, aktori i humorit tregon arsyen që shtyu 12 aktorët e Portokallisë të largoheshin nga spektakli

“Ikën të gjithë”, aktori i humorit tregon arsyen që shtyu 12 aktorët e Portokallisë të largoheshin nga spektakli

Ikën të gjithë… A i mbani mend keto aktore te talentuar, qe shperthyen ne fillimet e nje epoke te re te humorit ne kete vend? Sa shume pune, sa shume mund per te ngritur ne kembe nje spektakel dhe per...
read more
“Bashkëpunëtorë në të ardhmen” apo “e ardhme e përbashkët”? Klea & Elgiti ende nuk bien dakord për marrëdhënien e tyre

“Bashkëpunëtorë në të ardhmen” apo “e ardhme e përbashkët”? Klea & Elgiti ende nuk bien dakord për marrëdhënien e tyre

Prej kohësh mediat janë duke shkruar për lidhjen mes moderatores së “Maratona e Këngës”, Klea Huta me këngëtarin Elgit Doda. Dyshja e njohur na ka konfuzuar shumë duke pranuar dhe mohuar afrimitetin që ekziston mes tyre. Fillimisht i tradhtuan di...
read more