Momentet më të bukura nga VMA mbrëmë (Video)

Momentet më të bukura nga VMA mbrëmë (Video)

Mbrëmë në një event gala u organizua eventi më me zë sa i përket spoteve muzikore. Music Video Awards është me padyshim njëri nga eventet më të përfolura të muzikës komerciale, edhe sivjet ky event muzikor tuboi gjithë yjet bashkarisht...
read more
Bebe Rexha e pranishme në çmimet MTV VMA

Bebe Rexha e pranishme në çmimet MTV VMA

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë ishte prezente në ceremoninë e ndarjes së çmimeve lidhur kryesisht me video klipet e publikuara gjatë këtij viti, duke vënë në piedestal më të mirat, sipas kategorive përkatësisht...
read more
Taylor Swift me këngë të re për gjithë ata që e urrejnë atë

Taylor Swift me këngë të re për gjithë ata që e urrejnë atë

Taylor Swift, këngëtarja amerikane e cila shquhet si një prej artistëve më të suksesshëm të të gjitha kohërave, debutoi klipin e saj të ri të albumit të gjashtë “Reputation”, mbrëmë gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve VMA. P...
read more
Jessie J me fjalë të mira për yllin shqiptar

Jessie J me fjalë të mira për yllin shqiptar

Superylli i muzikës botërore, Jessie J, ka publikuar një foto me Stanajn. Stanaj është një nga më të preferuarit e yjeve botërorë për shkak të vokalit unik dhe talentit për të shkruar muzikë. Jessie ka publikuar një foto me Stanajn,...
read more
VIP-at më (tmerrësisht) pa shije në Video Music Awards të këtij viti!

VIP-at më (tmerrësisht) pa shije në Video Music Awards të këtij viti!

E mbrëmshmja e gjeti botën e muzikës me sytë e kthyer nga eventi i shumëpërfolur, MTV Video Music Awards. Mbi atë ҫka ndodhi me Taylor Swift, Pink e shumë yje të tjerë, do të flasim më vonë, pasi kritikët e...
read more
Kendrick Lamar rrëmben gjashtë ҫmime nga VMA!

Kendrick Lamar rrëmben gjashtë ҫmime nga VMA!

Kendrick Lamar kryesoi MTV Video Music Awards këtë vit, duke rrëmbyer plot gjashtë ҫmimet, nga 15 prestigjozet e ofruara nga eventi. Reperi mori me vete nga mbrëmja statujat Moon Men, ku spikasnin ato të Video Of The Year, Best Hip...
read more
Mel B: Ish burri po i dëmton fëmijët tonë

Mel B: Ish burri po i dëmton fëmijët tonë

Këngëtarja dhe gjyqtarja e spektakleve të mëdha Mel B po e akuzon ish-in e saj për ekspozimin e fëmijëve të saj në media. Ajo dëshiron që beteja legale mes tyre të jetë e mbyllur për publikun, sepse po fiton shumë...
read more
“The Voice Kids”, nis përzgjedhja e zërave më të mirë

“The Voice Kids”, nis përzgjedhja e zërave më të mirë

“The Voice Kids” është më afër se kurrë! Përgjatë gjithë muajit shtator, “The Voice Kids” do të jetë në kryeqendrat shqiptare për të dëgjuar zërat që do të drithërojnë skenën e audicioneve të fshehura së shpejti në Top Channel. P...
read more
Morena Taraku bën tatuazh portretin e nënës së saj

Morena Taraku bën tatuazh portretin e nënës së saj

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është shumë e pëlqyer nga fansat për pamjen e saj. Ajo gëzon linja perfekte, gjersa numëron në trup disa tatuazhe shumë të veçanta. Një fjalë e shkruar “Nana” figuron në krahun e saj...
read more
Messi dhe Buffon ia urojnë Ronaldos çmimin kryesor

Messi dhe Buffon ia urojnë Ronaldos çmimin kryesor

Cristiano Ronaldo mori dy çmime në natën e hedhjes së shortit për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve për sezonin 2017/18. I pari ishte ‘sulmuesi i sezonit’, ndërsa i dyti dhe më i rëndësishmi, ‘lojtari i vitit’ nga UEFA....
read more