Adele është milionere, babai i saj punon shofer, por këngëtarja ka një arsye që nuk i flet me gojë!!

Adele është milionere, babai i saj punon shofer, por këngëtarja ka një arsye që nuk i flet me gojë!!

Adele është një yll ndërkombëtar dhe pasuria e saj mbërrin në miliona, por i ati, Mark Evans, punon si shofer për një kompani transporti. Ajo nuk do që të ketë asnjë marrëdhënie me të. Kur Adele ishte dy vjeç, i...
read more
Po Belinda si ta ketë pritur vallë? E pyesin a e ndjen mungesën e Kejvinës, Ermali jep përgjigjen EPIKE: Çohem natën…[VIDEO]

Po Belinda si ta ketë pritur vallë? E pyesin a e ndjen mungesën e Kejvinës, Ermali jep përgjigjen EPIKE: Çohem natën…[VIDEO]

Largimi i Kejvina Kthella-s nga emisioni i Ermal Mamaqit bëri bujë javët e fundit dhe moderatori zbuloi se Kejvinën do ta shohim shumë shpejt në një telezivion të madh italian. Mirëpo në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe që quhet...
read more
“Une vlej më shumë se pesha ime“: Demi Lovato i përgjigjet shkrimit që e cilësonte të shëndoshë!!!!

“Une vlej më shumë se pesha ime“: Demi Lovato i përgjigjet shkrimit që e cilësonte të shëndoshë!!!!

Demi Lovato nuk e ka problem të thotë atë që mendon, sidomos kur vjen fjala tek shëndeti mendor dhe trupi. Dhe këngëtarja e “Sorry Not Sorry“, foli përsëri ashtu sic di ajo. Reagimi erdhi pas një shkrimi nga The Inquisitr që thoshte:...
read more
Bes Kallaku publikon si rrallëherë foton e prindërve; nënën mund ta merrnim për motrën e tij!!!

Bes Kallaku publikon si rrallëherë foton e prindërve; nënën mund ta merrnim për motrën e tij!!!

Është një prej aktorëve të humorit më të dashur për publikun shqiptar; Bes Kallaku dhe e shoqja Xhensila Myrtezaj I mbushin shpeshherë faqet e  shtypit rozë, e së fundi kemi parë dhe motrën e tij mjaft simpatike, e cila është...
read more
Arbana Osmani poston foton e rrallë me vëllain, Shpatin!

Arbana Osmani poston foton e rrallë me vëllain, Shpatin!

Arbana është motra e vetme e dy vëllezërve, ndaj në ato pak herë që moderatorja ka folur për ta, ajo ka treguar se një marrëdhënie tejet të ngushtë me vëllezërit. Ndonëse postimet publike me familjarët e saj, janë tejet të...
read more
Për herë të parë, Olsi Bylyku fotografohet me të dashurën simpatike!

Për herë të parë, Olsi Bylyku fotografohet me të dashurën simpatike!

Aktori i humorit, Olsi Bylyku nuk ka preferuar të flasë për jetën private, duke mos zbuluar nëse është në një lidhje apo jo. Por, duket se premiera e “2 gisht mjaltë” e ka nxjerrë ‘zbuluar’ aktorin e “BE coffee” pasi...
read more
Janë si vëlla e motër, por si është të puthësh Elvana Gjatën? Ermal Mamaqi e thotë TROÇ: Si të puthësh…[FOTO]

Janë si vëlla e motër, por si është të puthësh Elvana Gjatën? Ermal Mamaqi e thotë TROÇ: Si të puthësh…[FOTO]

Nëse ka dy personazhe shqiptarë publikë që na tregojnë se çfarë është shoqëria e vërtetë, ata janë pikërisht Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata. Ata nuk e konsiderojnë njëri-tjetrin si shokë të ngushtë, por vëlla e motër dhe në filmin e...
read more
Çfarë po ndodh në pallatin mbretëor? U tha se urrejnë njëra-tjetrën, por mes dy dukeshave paska një marrëveshje.

Çfarë po ndodh në pallatin mbretëor? U tha se urrejnë njëra-tjetrën, por mes dy dukeshave paska një marrëveshje.

Mediat shpeshherë i kanë kushtuar një vëmendje të veçantë marrëdhënies mes dy dukeshave Kate Middleton dhe Meghan Markle. Shtypi ka vënë re disa sjellje të pazakonshme në publik për to dhe kanë supozuar deri aty sa mendohet që ato janë...
read more
Dafina Zeqiri paska nevojë për 3 gjëra në jetë dhe e dimë që ajo mund t’i realizojë pa problem! [FOTO]

Dafina Zeqiri paska nevojë për 3 gjëra në jetë dhe e dimë që ajo mund t’i realizojë pa problem! [FOTO]

Dafina Zeqiri është padyshim një prej këngëtareve më të sukseshme por ashtu dhe më të komentuara në showbizz-in shqiptar.  Jo pak herë Dafina ka vendosur standarte sa i përket guximit të saj në stil por dhe në muzikë.Dafi di si të...
read more
Flori Mumajesin e kap nostalgjia, fansat ”e bombardojnë”: Mos e ke për Elvanën?!

Flori Mumajesin e kap nostalgjia, fansat ”e bombardojnë”: Mos e ke për Elvanën?!

Flori Mumajesi është padiskutim një ndër këngëtarët më të mirë shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai prej disa javësh ka qenë në qendër të mediave rozë, jo vetëm për sukseset me hitet e tij, por edhe për aludimet...
read more