Gjithmonë ‘single’, këto vajzat shqiptare nuk na e kanë treguar asnjëherë partnerin!

Gjithmonë ‘single’, këto vajzat shqiptare nuk na e kanë treguar asnjëherë partnerin!

Prej një jete në ekran: të bukura, të suksesshme, shpeshherë në qendër të vëmendjes. Gjithmonë ka pasur një kuriozitet për të mësuar më shumë rreth jetës së tyre, por ato nuk kanë dashur që lajmet të përfshnin edhe jetën e...
read more
Shokon Elton John: Michael Jackson ishte i sëmurë mendor

Shokon Elton John: Michael Jackson ishte i sëmurë mendor

“Me” ose “Unë” është tituli i librit të tij i shkruar nga , Elton John. John, në librin e tij flet për shumë vipa botërorë, ndër ta edhe ylli i popit Michael Jackson, të cilin ai e quan si “të...
read more
Loredana, nënë beqare ka një mesazh pas ndarjes nga Mozzik

Loredana, nënë beqare ka një mesazh pas ndarjes nga Mozzik

Loredana Zefi është një nënë beqare dhe po mendon seriozisht për të ardhmen e saj dhe të vajzës Hana. Reperja ka vendosur që të shpërndajë një mesazh për të gjitha vajzat dhe nënat si ajo. Si rrallë herë në postimet...
read more
Loredana Zefi konfirmon: Po, unë dhe Mozzik jemi ndarë!

Loredana Zefi konfirmon: Po, unë dhe Mozzik jemi ndarë!

Këngëtarja Loredana Zefi, përmes një postimi në Instagram, ka konfirmuar ndarjen nga partneri i saj, Mozzik. Ajo shkruan se tani në vazhdim do të jetë një nënë beqare dhe ndoshta në të ardhmen do ta gjejnë përsëri njëri-tjetrin.   “Për...
read more
Vicktoria Beckham ka një këshillë për të gjitha ato vajza që kanë frikë nga plakja ”Duhet thjesht të…”

Vicktoria Beckham ka një këshillë për të gjitha ato vajza që kanë frikë nga plakja ”Duhet thjesht të…”

Është e vështirë të përcaktosh stilin e veshjes së Victoria Beckham, ndoshta sepse gruaja kameleon që prej vitesh udhëheq industrinë e modës së veshjeve intime, ka ditur që gjatë të 45 viteve të saj të guxojë dhe t’i provojë të...
read more
Klajdi dhe Bruno “çmendin” rrjetin me “Oj lulije”

Klajdi dhe Bruno “çmendin” rrjetin me “Oj lulije”

“Threedots” është padyshim ndër labelat më të pëlqyer në skenën e muzikës shqiptare, ndërsa Klajdi e Bruno janë ndër anëtarët më aktivë. Janë dy anëtarët e këtij grupi, Bruno dhe Klajdi Haruni që së bashku kanë sjell një version sh...
read more
Fotografi të rralla të vitit 1996, Diellza Kolgeci dhe Blerta Syla në “Miss Kosova”

Fotografi të rralla të vitit 1996, Diellza Kolgeci dhe Blerta Syla në “Miss Kosova”

Kanë kaluar kaq shumë vite por ato ende mbeten ikonat e bukurisë shqiptare. Bëhet fjalë për bukuroshet Diellza Kolgeci dhe Blerta Syla, dy nga femrat shqiptare që vazhdojnë të ruajnë freskinë dhe origjinalitetin në pamjen e tyre. Këtë e vërtetoj...
read more
Fansat mezi presin projektin e ri të Rihanna-s dhe nuk ka lidhje me muzikë

Fansat mezi presin projektin e ri të Rihanna-s dhe nuk ka lidhje me muzikë

U bënë disa vitë që Rihanna nuk ka lansuar muzikë të re për fansat e saj të përbetuar – dhe është më se e natyrshme që ata mezin po presin për projektin e saj të ri. Rihanna ka njoftuar se...
read more
Angelina Jolie: Të jesh nënë e mirë, s’do të thotë të jesh perfekte!

Angelina Jolie: Të jesh nënë e mirë, s’do të thotë të jesh perfekte!

Në premierën e Maleficent, aktorja e famshme, Angelina Jolie ka dhënë disa këshilla prindërimi. Ndërsa foli për shtypin jashtë eventit, aktorja tha se, personazhi i saj te Malefient, lidhet me faktin e të qenit nënë e mirë. Nëna e gjashtë...
read more
E mbajti fshehur për shumë muaj, Miriam Cani tregon unazën e martesës dhe të gjithë mbetën pa fjalë

E mbajti fshehur për shumë muaj, Miriam Cani tregon unazën e martesës dhe të gjithë mbetën pa fjalë

“PO! U deshën 12 vite që të quheshim zyrtarisht burrë e grua, por në zemër kemi qenë dhe jemi ende ata dy të rinj ëndrrimtar që përtej ceremonive gjithmonë e kanë ndjerë thellë në shpirt se janë bërë për njëri-tjetrin....
read more