No Image

Familja e Guardioas i shpëtoi sulmit në Manchester

Bashkëshortja e Guardiolas dhe dy vajzat e tij ishin pjesë e 21 mijë fansave të tjerë që u mbledhën në Manchester Arena për këngëtaren e famshme, Ariana Grande. Gruaja e trajnerit spanjoll, Cristina Serra dhe dy vajzat, Maria dhe Valentina...
read more
No Image

Mourinho gati ta shesë Smalling

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është i gatshëm të dëgjoj ofertat për mbrojtsin Chris Smalling. 27 vjeçari sërish ka pasur probleme me lëndime dhe startoi vetëm në 13 ndeshje të Premier Leagues këtë edicion. Mourinho është gati ta l...
read more
No Image

Barcelona arrinë marrëveshje me Ernesto Valverde

Barcelona raportohet se ka arritur marrëveshje me trajnerin e Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde. Mediat raportojnë se Valverde ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me Katalunasit. Valverde në Camp Nou do ta zëvendësoj Luis Enriquen i cili do të largohet ...
read more
1 170 171 172