Dalin pamjet, kështu do të duket ‘iPhone 11’

Dalin pamjet, kështu do të duket ‘iPhone 11’

Janë publikuar pamjet e ‘iPhone 11’.

Modelet e ardhshme të smartfonëve ‘iPhone 11’ dhe ‘iPhone XR2’ nga radhët e kompanisë ‘Apple’ do kenë dizajne unike.

Ridizajnimi i plotë i ‘iPhone 11’ konsiston në kamerën e pasme, e cila do posedojë 3 lente gjithsej, transmeton lajmi.

Gjithashtu, kanali i apostrofuar bëri me dije se në dizajn ekziston edhe një ndryshim tjetër: rrëshqitësi vertikal i polarizuar do ketë hapësirë më të vogël për veprim.

Sido që të jetë, të ndjekim videon e ngarkuar në ‘Youtube’ për të kuptuar më shumë.

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *