Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

Dueti me Soolking padyshim është hiti i kësaj vere.

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe një nga më të pëlqyerat e estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Muaj më parë ajo kishte bërë një duet me këngëtarin algjerian Soolking kënga që mban titullin ‘Zemër’ tani numëron mbi 100 milion klikime në Youtube.

E kjo është suksesi më i madh që këngëtarja shqiptare ka arritur deri më tani me një bashkëpunim. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *