Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk kanë ndërmend të qëndrojnë larg njëri tjetrit

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk kanë ndërmend të qëndrojnë larg njëri tjetrit

Emri i Duas dhe Anwarit po mbushin titujt e mediave rozë.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid ka javë që kanë filluar të jetojnë një romancë tani edhe para syve të publikut, shkruan lajmi.net.

Fillimisht çifti nuk kishin dëshirë që lidhja e tyre të bëhej publike por tani dyshja nuk e kanë më këtë problem, këtë e tregon më së miri edhe vizita e Anwar gjatë festivalit të ‘Sunny Hill’.

Tani fotomodeli dhe këngëtarja nga Prishtina janë larguar për në New York vend ky ku palestinezi kalon kohën më të madhe, duket se Dua po ja kthen nderin. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *