Dua Lipa pjesë e fushatës së veshjeve sportive të “Adidasit”

Dua Lipa pjesë e fushatës së veshjeve sportive të “Adidasit”

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, po vazhdon të korrë suksese kudo anembanë globit me koncerte të ndryshme muzikore. Fama po i sjell edhe përfitime materiale këngëtares, ku së fundmi, zeshkania ka zgjedhur të bashkëpunojë me markën e njohur botërore të veshjeve dhe atleteve sportive “Adidas”. Artistja 23-vjeçare ka sjellë një set fotografik teksa merr poza duke reklamuar atletet dhe tutat e kompanisë gjermane. /Alsat M/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *