Dua Lipa tregon planet rreth albumit të ri

Dua Lipa tregon planet rreth albumit të ri

Dua Lipa ka filluar punimet për albumin e ri.

Dua Lipa në një intervistë me BBC ka konfirmuar se tashmë ka filluar punimet për albumin e saj të ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Kosova albumin e fundit kishte lansuar në vitin 2017, dhe gjatë intervistës ka thënë se iu desh kohë për të menduar rreth planeve për albumin e radhës që pritet të lansohet gjatë muajve të ardhshme.

Ajo tregoi se albumi i ri do të formohet pjesërisht nga bisedat që po zhvillon me adhuruesit dhe dëgjuesit e saj. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *