Eleni Foureira publikon klipin me yllin BOTËROR dhe kënga do të kthehet në fiksimin tuaj të ditës! [VIDEO]

Eleni Foureira publikon klipin me yllin BOTËROR dhe kënga do të kthehet në fiksimin tuaj të ditës! [VIDEO]

Eleni Foureira ka publikuar projektin e ri, në duet me reperin e famshëm Snoop Dogg dhe KAAN. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira ka lançuar këngën e re me titull “Sirens”.

Këtë projekt ajo e solli në bashkëpunim me Snoop Dogg dhe Kaan, ku edhe shoqëruan edhe me videoklip.

Tekstin e këngës e shkruan Calvin Cordozar Broadus Jr., KAAN Gülsoy, Fotios Stefos, Annie Lennox dhe David Allen Stewart. Më poshtë mund ta dëgjoni projektin “Sirens” nga Eleni Foureira, Snoop Dogg dhe KAAN.

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *