Enca nuk e ka dert, dridh të pasmet në mes të plazhit

Enca nuk e ka dert, dridh të pasmet në mes të plazhit

Enca ka ardhur me provokimin e radhës.

Enca Haxhia është një emër shumë i pranishëm në mediat rozë, me veprimet kontroverse artistja arrin të tërheq vëmendjen e mediave dhe publikut, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë këngëtarja ndau një video në Instastory, e veshur me bikini të kuqe Enca shihet duke dridh të pasmet në mes të plazhës dhe për këtë as që i bëhet vonë.

Ndryshe, javë më parë Enca kishte lansuar klipi shumë të përfolur ‘Jealous’ e cila u kritikua shumë për skenat e nxehta që përmban. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *