Enca publikon pak nga kënga e saj e re

Enca publikon pak nga kënga e saj e re

Enca ka publikuar sekuenca nga klipi i saj i ‘nxehtë’.

Këngëtarja Enca Haxhia ka disa ditë që po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘Jealous’ dhe do të vijë e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Enca me ndjekësit i ka publikuar së fundmi disa foto të shkëputura nga prapaskenat gjatë xhirimeve të klipit e tani ka vendosur t’i ndajë me fansat disa sekuenca të këtij projekti muzikor.

“Jealous, së shpejti, ose më saktë të premtën por mos i thoni njeriu”, ka shkruar Enca pranë videos./Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *