Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula publikojnë me videoklip duetin “M’ke harru”

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula publikojnë me videoklip duetin “M’ke harru”

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula sollën hitin e ri.

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula sapo kanë publikuar këngën e re me titull “M’ke harru”, shkruan lajmi.net.

Dy artistët sollën këngë me plot ritme verore, për tekstin e së cilës u kujdesën vetë këngëtarët në bashkëpunim me Xheraldina Vulën dhe Big Bang.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe Ermali dhe Ledri, që janë emra shumë të kërkuar në industrinë e muzikës. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *