Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri

Fifi nuk ka ndërmend të ndalet, gati projekti i ri

Fifi minuta më parë dha një lajm shumë të mirë për fansat e saj.

Ende nuk janë bërë një javë që nga lansimi i video-projektit ‘Indiane’ por Fifi nuk ka ndërmend të ndaloj, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë Filloreta me anë të një postimi të bërë konfirmoi se këtë javë do ta publikoj këngën e re për të cilin nuk dha ndonjë detaj më shumë.

Përndryshe kënga e fundit ‘Indiana’ po pritet mjaft mirë nga publiku dhe tashmë ka arritur t’i arkëtoj mbi gjysmë milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *