Gashi nuk duron më, publikon fragmente të duetit me Ledri Vulën

Gashi nuk duron më, publikon fragmente të duetit me Ledri Vulën
Reperi Gashi dhe Ledri Vula po vijnë bashkë në një duet.

Gashi, reperi shqiptar i njohur në botë do të sjell shumë shpejtë një projekt muzikor së bashku me Ledri Vulën.

“That’s mine”, titullohet kënga dhe pritet të jetë para publikut më 20 dhjetor të këtij viti.

Kjo u bë  e ditur nga vetë Gashi i cili në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar fragmente të këngës së re./Lajmi.net/

       /Zhurnal/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *