Gashi paralajmëron bashkëpunimin e radhës

Gashi paralajmëron bashkëpunimin e radhës

Pas ‘Problemas’ Gashi së shpejti sjell projektin e ri.

Gashi sapo ka njoftuar fansat e tij se shumë shpejt do ta publikoj këngën e re e cila do të jetë në bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Reperi me prejardhje shqiptare në llogarinë e tij në Instagram konfirmoi se dueti i radhës do të jetë me Justin Love dhe do lansohet këtë të premte.

Labinoti është duke shënuar suksese të njëpasnjëshme në arenën ndërkombëtare çdo këngë e tij po kthehet në një hit. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *