Genta Ismajli vjen “zjarr” me këngën e re.

Genta Ismajli vjen “zjarr” me këngën e re.

Këngëtarja kosovare e cila ndër vite performon dhe sjell projekte për publikun shqiptarë ka publikuar këngën me videoclip-in më të ri “zjarr”. Edhe këtë herë këngëtarja nuk i ka zhgënjyer fansat e saj me këngën ritmike, lukun por edhe me performancën e saj.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Genta duket shumë bukur dhe duket se kënga do të jetë një nga hitet e verës, për më tepër…ju vlerësojeni atë.

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *