Gjendet e vdekur në pishinë, vajza e miliarderes së njohur

Gjendet e vdekur në pishinë, vajza e miliarderes së njohur

Është gjetur e vdekur në pishinë një adoleshente.

Mediat e huaja kanë raportuar se një adoleshente u gjet e vdekur  në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë, shkruan lajmi.net.

Siç edhe u raportua, vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e miliarderes së njohur britanike.

Ajo u gjet e vdekur nga miqtë e saj mëngjesin e së martës.

Policia dhe ambulanca u nisën për në vendngjarje dhe u përpoqën ta rikthenin në jetë, por ishte e pamundur.

Josie është vajza e Rachel Clacher, e cila themeloi “Moneypenny”, i vlerësuar me mbi 100 milion £ vetëm vitin e shkuar./Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *