Gjiko dhe Butrinti po sjellin bashkëpunimin, kjo është kënga

Gjiko dhe Butrinti po sjellin bashkëpunimin, kjo është kënga

Gjiko dhe Butrinti kanë prezantuar një pjesë nga kënga.

Janë bërë bashkë reperi Gjiko dhe artisti i hiteve, Butrint Imeri.

Dyshja tashmë kanë gati këngën e tyre, të cilës nuk ia kanë konfirmuar titullin, por në një video të postuar kanë shkruar: “A jeni për bakllavë?”, shkruan Gazeta Express.

Në këtë video dëgjohet një pjesë shumë e madhe nga kënga, e cila duket se do të jetë ritmike dhe shumë interesante.

Si Gjiko ashtu edhe Butrinti, janë dy artistët të cilët kohët e fundit po sjellin vetëm hite dhe kjo këngë pritet të jetë e tillë./Gazeta Express.

 

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *