Granit Xhaka dhe Leonita bëhen prindër për herë të parë

Granit Xhaka dhe Leonita bëhen prindër për herë të parë

Granit Xhaka është bërë prind për herën e parë.

Ditën e sotme bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Leonita, ka sjellë në jetë foshnjën.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti në rrjetet sociale, aty ku kanë zbuluar dhe se fëmija është një vajzë.

“Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, babi dhe nëna të duan shumë”, ka shkruar Xhaka.

/Koha jone/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *