Ibrahimoviç vazhdon kontraten me Milan

Ibrahimoviç vazhdon kontraten me Milan

Zlatan Ibrahimoviçi dhe Milan do të vazhdojnë bashkëpunimin edhe për së paku një vit. Sipas “Tuttomercatoweb”, Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë edhe për një vit në Milano dhe marrëveshja do të bëhet publike në ditët e ardhshme, pasi që palët janë dakorduar në parim dhe mungojnë vetëm detajet e fundit.- Advertisment –

Lidhur me kontratën, dakordim ka pasur edhe për disa bonuse nëse arrihen objektiva të caktuar individual dhe ekipor. Kujtojmë që marrëveshja e Ibras me Milanin skadon në fund të sezonit, por më herët edhe Paulo Maldini kishte deklaruar se ekziston një vullnet dy-palësh që të arrihet një marrëveshje e re./alsat.mk

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *