Ish e dashura e Princ William, në librin e familjes mbretërore

Ish e dashura e Princ William, në librin e familjes mbretërore

Princi William nuk ishte edhe shumë i rehatshëm në të kaluarën sa i përket jetës sentimentale.

Trashëgimtari i kurorës mbretërore të Britanisë së Madhe ka përjetuar një histori dashurie para se të martohet me Kate Middelton.

Dhe kjo me sa duket ka gjetur vend në librin më të ri të familjes mbretërore, ku thuhet se vajza që i kishte rrëmbyer zemrën quhej Arabella Musgrave.

Arabella Musgrave

Çifti ishin të dashuruar “gjer në vesh” deri në momentin kur para Princit u shfaq Kate, ku familja mbretërore e dëshironte me çdo Middletonin si nusen e tyre të ardhshme dhe bënë të pamundurën për ta bindur Princin.

Në libër shkruhet se Arabella ishte një vajzë e hijshme dhe shumë e bukur, prandaj u dashurua në të William.

Dyshja kalonin së bashku një pjesë të mirë të kohës dhe preferonin më shumë të dilnin në ambiente të qeta për të shkëmbyer biseda romantike.

Ndryshe, William dhe Kate tani janë prindër të tre fëmijëve Princin George, Princin Louis, Princeshën Charlotte. /Telegrafi/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *