Jeni gati për çantat e vogla? Dua Lipa PO!

Jeni gati për çantat e vogla? Dua Lipa PO!

Jeni gati për çantat e vogla? Dua Lipa PO!

Në koleksionin Vjeshtë 2019 në Paris, dizajneri Simon Porte Jacquemus nuk u kursye për të bërë pjesë të pasarelës çantat e vogla. Kur themi çanta të vogla e kemi fjalën për ato më minimaliste të mundshme, ku nëse keni fat mund të vendosni telefonin, një palë kufje, çelësat dhe kaq.

Ndonëse pjesa më e madhe është e fiksuar pas çantave të mëdha, zor se do t’i rezistonim këtyre aksesorëve të vegjël.

Disa pamje të tjera nga sfilata e Simon Porte Jacquemus.

Dua Lipa, tashmë një trendsetter, pozoi në Los Angeles e veshur me një fustan të gjerë i gjithi i bardhë, shoqëruar sigurisht me çantën nga e Jacquemus.

 

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *