JETË nga Alban Skenderaj

JETË nga Alban Skenderaj

Këngëtari i dashur për të gjithë, Alban Skenderaj, ka publikuar projektin e ri.

Kënga mban titullin “Jetë”, ndërsa është shpërndare me shpejtësi nga fansat e këngëtarit, njofton Klan Kosova.

Më poshtë kënga dhe klipi:

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *