Kejvina Kthella, Tayna dhe Vildane Zeneli bëhen bashkë! Vajzat ndezin Instagram-in me fotot e tyre

Kejvina Kthella, Tayna dhe Vildane Zeneli bëhen bashkë! Vajzat ndezin Instagram-in me fotot e tyre

Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë tre emra mjaft të degjuar të ekranit shqiptar.

Vajzat janë mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndajnë me ndjekësit e tyre imazhe nga jeta e përditshme.

Së fundmi ato janë bërë bashkë dhe fotot e publikuara janë shumë të nxehta.

Vajzat sexy janë bërë bashkë për të kaluar pushime në det dhe nuk mund të mungonin fotot.

Ato shfaqen bombastike me rrobabanjo në mes të detit.

Fokusin e ka marrë trupi i tyre i cili ekspozohet mjaftueshëm me këto rrobabanjo.

 

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *