Këto ditë, xhaketën xhins mund ta veshësh kështu!

Këto ditë, xhaketën xhins mund ta veshësh kështu!

Këto ditë, një xhaketë xhins do të ishte shoqëruesja juaj më e mirë. Investoni në një të tillë, e cila pranon gjithfarëlloj kombinimi. Nëse ju duhen disa ide të reja, ne po ju propozojmë 10 të tilla. Xhaketë xhins dhe:

1. FUSTAN I HOLLË ME PRINTE TË NDRYSHME

2. PULOVËR ME KAPUÇ DHE STREÇE LËKURE

3. XHAKETË MBI XHAKETË

4. ME XHINSE (TË SË NJËJTËS NGJYRË)

5. ME REÇIPETA

6. FUND VEROR DHE SANDALE

7. SIPËR NJË KËMISHE

8. SHALL DHE ATLETE

9. ÇIZME DHE PANTALLONA TË ZEZA

10. FUND LËKURE + STILETTO

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *