Kida na njofton me shokun e saj të ngushtë

Kida na njofton me shokun e saj të ngushtë

Kida na e ka prezantuar shokun e saj të ngushtë.

Aq shumë po kalon kohë në studio sa Kidës shoku më i ngushtë i është bërë mikrofoni, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën ka thënë vetë këngëtarja e cila ka zgjedhur ta bëjë këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

“Shoku i ngushtë”, ka shkruar ajo si në shaka pranë fotos së postuar.

Kida po e shijon suksesin e projekteve të realizuara dhe po punon për të sjell të reja derisa jemi në stinën e nxehtë./Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *