Kida shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri

Kida shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri

Në mesin e shumë gjetheve Kida shfaqet me shumë stil

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi-Kida, vjen shumë më ndryshe në fotosesionin e fundit që ka realizuar.

Në mesin e shumë gjetheve që karakterizojnë stinën e vjeshtës, e veshur e tëra në material farmerke, dhe me një grim të lehtë, Kida dukej tejet tërheqëse.

Mbi këto fotografi të publikuara në Instagram,  Kida ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Këngëtarja 20 vjeçare në llogarinë  e saj instagram numëron 1 milion ndjekës, shkruan rtv21.tv

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *