Kjo femër ishte ëndrra e parealizuar e Prince Harry

Kjo femër ishte ëndrra e parealizuar e Prince Harry
Prince Harry and Meghan Markle depart via the West Door of St George's Chapel in Windsor Castle after their wedding in Windsor, Britain, May 19, 2018. Ben Birchall/Pool via REUTERS

Prince Harry dikur ishte i fiksuar pas aktores së njohur.

Para se të takohej me ish-aktoren Meghan Markle, Prince Harry ishte i fiksuar pas dikujt tjetër, shkruan lajmi.net.
Mediat e huaja bëjnë të ditur se fjala është për aktoren Jennifer Aniston dhe gjithçka ndodhi në vitin 2009 kur ajo pozoi nudo për revistën e njohur “GQ”.
Mirëpo kjo ka mbetur vetëm një prej ëndrrave të cilat Prince Harry nuk ka mundur t’i realizoi asnjëherë./Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *