Kur Ryva Kajtazi e ‘dërgon’ stilin në një tjetër nivel!

Kur Ryva Kajtazi e ‘dërgon’ stilin në një tjetër nivel!

Këngëtarja Ryva Kajtazi dje publikoi projektin muzikor ‘Santorini‘, shkruan GazetaBlic.

Projekt ky i cili u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat e Ryves.

Edhe pse publikoi projektin e ri ajo po nuk po ndalet me postime të tjera. Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘ këngëtarja është aktive ku ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi, ka publikuar fotografi e veshur me shumë stil.

Ryva, shihet e veshur me një fustan të kuq, një çantë të përshtatur me fustanin si dhe një makijazh profesional. Po ashtu ajo ka të mbathur take dhe një farmerke e cila po shkëlqen nga eleganca.

Ndryshe, ‘Santorini‘ ëstë projekti i parë për 2019-tën për Ryva Kajtazin.

/GazetaBlic/

https://www.youtube.com/watch?v=CLdDxAa5DWs

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *