Kushton rreth 1200 dollarë, njihuni me aplikacionin VIP

Kushton rreth 1200 dollarë, njihuni me aplikacionin VIP

VIP Black është një aplikacion qe gjendet në appstore dhe kushton plot 1199$.

Ky aplikacion ju lejon të gjeni cfarë do lloj informacioni mbi hotelet, restaurantet,limuzina,dhurata dhe shume oferta shit-blerje cdo gjë qe vertet mund të kerkosh.

Cdo shërbim që ofron ky aplikacion supozohet të jetë ekskluziv dhe kjo është arsyea pse është kaq i kushtueshëm.

/zeri.info/

 

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *