Kylie Jennerit nuk do i pëlqej fotoja që ja publikoi grimeri shqiptar

Kylie Jennerit nuk do i pëlqej fotoja që ja publikoi grimeri shqiptar

Grimeri Mario i ka uruar yllit televiziv ditëlindjen me një foto nga arkiva.

Kylie Jenner të shtunën që lam pas mbushi 22 vite jetë, dhe me këtë rast ylli televiziv pranoi një numër të madh të urimeve, shkruan lajmi.net.

Edhe grimeri shqiptar Mario i ka uruar ditëlindjen miliarderes më të re në botë me një foto goxha të vjetër, ku mund qartë t’i dallojmë ndryshimet që Kylie ka bërë për gjatë viteve në fytyrë.

Përndryshe, Jenner pasi festoi ditëlindjen me familjarët e saj tani bashkë me Travis Scott dhe vajzën Stormi kanë ikur jashtë SHBA për disa ditë pushimi. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *