Ledri Vula dhe Sara Hoxha, po kalojnë pushimet në Dubai

No Image

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, kanë nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Si një pjesë e madhe e yjeve shqiptare, dyshja përmes rrjeteve sociale zbuluan se si destinacion të udhëtimit luksoz kanë zgjedhur Dubain.

Ata duket se po argëtohen tejet shumë në praninë e njëri-tjetrit të shoqëruar po ashtu edhe nga vajza e tyre, Poem Blu.

“Në pushime”, ka shkruar Vula në një postim fillimisht të publikuar ditën e djeshme gjatë nisjes nga aeroporti i Prishtinës.

Sara sot (e hënë) ndau një tjetër imazh në InstaStory me një pamje të mrekullueshme nga Dubai.

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *