Ledri Vula feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Ledri Vula feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Ledri Vula sot feston ditëlindjen.

Sot është një ditë e rëndësishme për Ledri Vulën, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi ai feston ditëlindjen dhe ka mbushur 33 vite jetë. Këtë e bëri të ditur vetë pranë një fotografie të cilën e publikoj në llogarinë e tij në Instagram.

“33” ka shkruar Ledri pranë fotos tek e cila sigurisht se nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Ledri karrierën muzikore e ka nisur herët e edhe sot vazhdon të jetë tejet i suksesshëm.

Projekti i fundit muzikor i Ledrit është kënga solo ‘Mem’ e cila u pëlqye nga publiku./Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *