Leonora e emocionon nënën e saj, këto janë fjalët me të cilat e uron për ditëlindje

Leonora e emocionon nënën e saj, këto janë fjalët me të cilat e uron për ditëlindje

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi, Leonora e ka uruar nënën e saj për ditëlindjen, me fjalët më të bukura.

” O Nënë , o drita e syve te mij, dielli qe ndriçon rrugen time! Te pafsha te lumtur e te buzeqeshur gjithmonë. Cdo fjale cdo falenderim eshte i vaket krahasu me sakrificen dhe mundin tend per neve…Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditelindjen engjelli im!”- ka shkruar Leonora./ORAvip/

       

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *