Loredana e konfirmon albumin e ri

Loredana e konfirmon albumin e ri

Janë një ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

E kemi fjalën për Mozzik dhe Loredana, shkruan arbresh.info.

Kjo e fundit e ftuar në emisionin n’ZOOM ka konfirmuar se së shpejti publikon një album.

Më tutje Loredana pohon faktin që duete nuk do të ketë me asnjë person tjetër përpos bashkëshortit të saj reperi Mozzik dhe kunatin Getinjon.

Detajet i sjell storia e mëposhtme e emisionit n’ZOOM./arbresh.info/

 

https://www.youtube.com/watch?v=xTDnusyKDQA

/Arbresh.info/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *