Majk flet për marrëdhënien me Majlinda Zekën

Majk flet për marrëdhënien me Majlinda Zekën

Majk tregon raportet që mban me ish të dashurën.

Majk si rrallë herë ka folur për jetën e tij private në një intervistë me ‘Pushime Në Top’ ku ka treguar marrëdhëniet me Majlinda Zekën, shkruan lajmi.net.

Dyshja vite më parë fituan epitetin prindër me lindjen e Roanit birit të tyre, dhe nga ajo kohë në media është folur për marrëdhënie të ftohta mes tyre.

Por në intervistën e fundit këngëtari ka rrëfyer se tashmë ata kanë rregulluar raportet madje herë pas here shkëmbejnë edhe mesazhe.

“Edhe pse tani është sezoni i verës dhe jam shumë i zënë dhe se kam takuar, por Majlinda më dërgon foto dhe video”. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *