fbpx
  • Home
  • /
  • Fashion
  • /
  • Slider
  • /
  • Make up artistja që mund të shndërrohet në çdo personazh të famshëm, falë grimit

Make up artistja që mund të shndërrohet në çdo personazh të famshëm, falë grimit

Make up artistja që mund të shndërrohet në çdo personazh të famshëm, falë grimit

Make up artistja që mund të shndërrohet në çdo personazh të famshëm, falë grimit

Rhylee Passfield

Rhylee Passfield është vetëm 23 vjeç dhe është një make up artiste shumë e talentuar. Ajo është bërë e njohur falë aftësisë së saj për t`u shndërruar në personazhe të ndryshëm të famshëm, falë furçave dhe produkteve kozmetike. Cher, Donald Trump, Taylor Swift dhe Ed Sheeran janë vetëm disa prej personazheve të njohur në të cilët ajo është shndërruar. Një tjetër realizim i saj është edhe Jack Sparrow, personazhi i Johnny Depp në filmin “Piratët e Karaibeve”.

Kam filluar filluar të bëj këto transformime me grimin që në vitin 2015, kur kisha shumë pak produkte. Për personazhin e Johnny Depp kam përdorur një fustan si shami koke dhe jam sajuar me gjërat që më ndodheshin. Vendosa të sfidoja veten”, -është shprehur Rhylee. Edhe këngëtarja Cher është një prej personazheve të realizuar më bukur nga ajo, që është komentuar shumë.

Rhylee Passfield si Cher

Rhylee Passfield si Jack Sparrow

Rhylee Passfield si Taylor Swift

Rhylee Passfield si Ed Sheeran

Rhylee Passfield si Donald Trump

Rhylee Passfield si Wonder Woman

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar