Menaxheri konfirmon: Fero me një super bashkëpunim

Menaxheri konfirmon: Fero me një super bashkëpunim

Fero këtë herë vjen me një duet.

Fero pas solo këngës ‘Ride Or Die’ këtë herë do sjell një bashkëpunim, konfirmoi menaxheri i tij, shkruan lajmi.net.

Në postimin e bërë në Instagram ai kishte shënuar: “Fero shumë shpejt me një super këngë, bashkëpunim” duke lënë të fshehur emrin e artistit edhe për një kohë.

Kujtojmë se javë më parë reperi nga Gjilani ishte parë bashkë me të dashurin e Baby G, Lim Hotin dhe Stresin gjë që na fut në mendime se njëri nga këta mund të jetë bashkëpunuesi për duetin. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *