MET GALA 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në eventin më të guximshëm të vitit

MET GALA 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në eventin më të guximshëm të vitit

E hëna e parë e muajit Maj bën bashkë emrat më të njohur dhe fytyrat më të spikatura të botës së modës dhe filmit në një natë që mbahet mend gjatë. Ashtu si çdo vit, tematika e përcaktuar për këtë vit ishte “Camp: Notes on Fashion”, që kishte në qendër veshjet e ekzagjeruara e të çuditshme.

Ja çfarë veshën VIP-at e pranishëm në event:

                                       

/bordo.al/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *