Mjeku nga Kumanova humb betejën me Covid 19

Mjeku nga Kumanova humb betejën me Covid 19

Koronavirusi i merr jetën edhe një mjeku nga Kumanova. Bëhet fjalë për internistin, Shkuri Fazliji i moshës 49 vjeçare. Fazliji prej tre ditësh ishte i shtruar në Klinikën Infektive në Shkup në gjendje të rëndë shëndetësore.
Fazliji la pas vetes një vajze dhe dy djem./ALSAT

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar