Morena habit turqit me veshjen e saj!

Morena habit turqit me veshjen e saj!

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku njihet për linajt e saj joshëse.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto provokuese për ndjekësit e saj në Instagram, përcjell ORAinfo.

Kohëve të fundit Morena po qëndron në Stamboll. Nga atje ajo vazhimisht publikon foto të ndyshme për fansat e saj.

Se fundmi, Morena ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan me ngjyra dhe lula të ndryshme.

Kaq joshëse po duket ajo… /ORAinfo/ 

/Ora info/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *