Morena tregon se me cilin këngëtar nuk do bënte bashkëpunim

Morena tregon se me cilin këngëtar nuk do bënte bashkëpunim

Morena Taraku është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Kjo ngase jeta private e saj, veprimtaria, lidhjet dhe imazhet seksi komentohen vazhdimisht nga publiku, shkruan lajmi.net

Ajo së fundmi dha një intervistë për ‘Revistën Class’ e cila rrëfeu shumë të pathëna rreth jetës private dhe karrierës profesionale.

Taraku u pyet se me cilin këngëtar nuk do bashkëpunonte kurrë dhe përgjigja e saj ishte shumë e zgjuar.

“Me atë që s’do e gjeja veten në atë bashkëpunime”

Morena momentalisht është duke jetuar në Turqi ku së shpejti pritet t’i hyjë botës së aktrimit.

/sovrani.info/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *