Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Romeo&Juliet” (Video)

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Romeo&Juliet” (Video)

Mozzik dhe Loredana vijnë me bashkëpunimin e tyre të dytë.

Çifti i famshëm shqiptar pas këngës “Bonnie&Clyde”, kanë publikuar projektin e tyre të dytë të titulluar “Romeo&Juliet”, shkruan lajmi.net.Ajo çka tërheq vëmendje përveç tekstit është edhe klipi, në të cilin artistët shfaqen me plot stil të veshur njëjtë.

“Romeo&Juliet”, tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube që pritet të pëlqehet nga fansat e çiftit.

Ndryshe, “Bonnie & Clyde” është bashkëpunimi ndërmjet dyshes që u lansua në shtator të vitit të kaluar dhe numëron mbi 36 milionë shikime në YouTube.

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *