Në Tailande bashkë me Noizyn? Tayna tregon njëherë e mirë si qëndron e VËRTETA!

Në Tailande bashkë me Noizyn? Tayna tregon njëherë e mirë si qëndron e VËRTETA!

Tayna ka nisur pushimet në Tajlandë. Ajo ka zgjedhur destinacionin tropikal për të kaluar pak kohë larg zhurmave të qytetit dhe larg të ftohtit të ditëve të fundit.

Por në të njëjtin destinacion ndodhet edhe reperi Noizy. Pak foto të publikuaranga dy reperët kanë mjaftuar për të nisur fjalët mbi një lidhje të mundshme mes tyre.

Për të sqaruar gjithçka në mënyrën më të mirë, Tayna ka publikuar një foto me prindërit duke zbuluar kështu shoqëruesit e saj në këtë udhëtim. Mesa duket për Taynën është koha t’i dedikohet familjes dhe mënyra më e mirë për ta bërë këtë janë pushimet ekzotike./inlife/

54433806_2061265644173858_7236952059046526976_n.jpg

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *