Një tjetër duet mes Capital T dhe Majk? Djemtë zbulojnë se…

Një tjetër duet mes Capital T dhe Majk? Djemtë zbulojnë se…

Bashkëpunimi i tyre në Mars të 2018-tës rezultoi në një super sukses.

‘Pasha jetën’ nga Majk dhe Capital T rezultoi një ndër hitet e pakontestueshme që vazhdon të dëgjohet edhe sot.

Por, dy artistët nuk do e lënë me kaq.

Shumë shpejt nga Kapo dhe Majk vjen një tjetër këngë e cila tashmë është finalizuar.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistët gjatë një lidhje live në Instagram me ç’rast kanë zbuluar edhe pak sekonda nga ky projekt i cili do jetë më ritmik dhe besohet se do të rezultojë në një hit të pakontestueshëm. /Prive.al

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *