Noizy së shpejti me album të ri

Noizy së shpejti me album të ri

Javët e fundit, reperi Noizy ka qenë prezent në Durrës dhe Thumanë për t’iu gjendur nga afër të prekurve nga dy tërmetet e tmerrshme që goditën vendin.

Artisti shqiptar ka publikuar imazhe nga aksionet humanitare që ka ndërmarrë gjatë këtyre ditëve, duke iu ofruar njerëzve strehim, ushqim e më së shumti përkrahje morale.

Përderisa vendi është më i qetë këto ditë, 33-vjeçari i është kthyer projekteve dhe albumit të tij, për të cilin siç njofton prezantohet së shpejti para publikut. /telegrafi/

 

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *