Nuk ka si të dështon ky bashkëpunim, Maluma dhe Ricky Martin bashkë për duetin e radhës

Nuk ka si të dështon ky bashkëpunim, Maluma dhe Ricky Martin bashkë për duetin e radhës

Maluma ka konfirmuar se shumë shpejt vjen më një projekt të ri.

Maluma është një nga këngëtarët më të pëlqyer edhe në trevat shqiptare edhe pse pak njerëz kuptojnë këngët e tij, shkruan lajmi.net.

Kolumbiani me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ka njoftuar se kanë filluar punimet për këngën e re e cila do të jetë një bashkëpunim.

Maluma ka konfirmuar se dueti me Ricky Martin do të titullohet ‘No se me quita’, kujtojmë se dyshja kishin bashkuar forcat edhe më parë për këngën ‘Vente Pa’Ca’. /Lajmi.net/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *