Nuk do ta besoni se çfarë pune ka bërë Dua Lipa para se të bëhej e famshme!

Nuk do ta besoni se çfarë pune ka bërë Dua Lipa para se të bëhej e famshme!

Dua LipaDua Lipa së fundi ishte e ftuar në një intervistë në ‘Vogue‘, shkruan GazetaBlic.Ajo foli për karrierën e saj dhe të qenit feministë.

Ndërsa, në maj të këtij viti Lipa gjatë një intervistë  kishte treguar se ka qenë e vetme në Londër dhe pa prindër.Në atë kohë, ajo tha se kam punuar shërbyese në një restorant.‘E lashë punën në të cilën punoja në Soho. Isha nikoqire mysafirësh në një restorant. Pasi e nënshkrova marrëveshjen, isha e lumtur sepse s’kisha nevojë të kthehesha më në atë vend’ ka thënë Dua.

Shikojeni videon e fundit ku ishte  e ftuar këngëtarja.

Ndryshe, Dua me një postim në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka treguar se ka shkruar disa tekste dhe shumë shpejt do sjellë këngë të reja. /Alsat M/

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *